ExiPad Solutions

ExiPad Solutions je digitálna marketingová agentúra. Na Slovenskom trhu pôsobíme od roku 2008 a počas tohto obdobia sme vytvorili viac ako sto krásnych a hlavne efektívnych web stránok a desiatky prosperujúcich e-shopov. Našim domovom je digitál a v tejto oblasti sa snažíme byť najlepší a najinovatívnejší.

Našu filozofiu v ExiPad Solutions prezentujeme ako jedinečnú a zároveň odlišnú od konkurencie. Dôraz kladieme na inovácie v oblasti digitálu, pretože si myslíme, že sú kľúčové pre dlhodobý úspech agentúry. Všetky naše doterajšie práce vychádzajú z našej filozofie a z nášho vnímania digitálneho prostredia.

Sme tím kreatívnych a šikovných ľudí, ktorý vytvoril skvelú chémiu okolo značky ExiPad Solutions. Vieme vytvoriť jednoduchý web na základe krásnej šablóny. Ale vieme tvoriť aj webstránky a e-shopy na mieru zákazníkovi. V rámci nášho interného projektu SEO World vieme web stránky dokonale optimalizovať a posúvať ho dopredu. Vždy sa snažíme nájsť to najlepšie riešenie pre klienta. Tento prístup nás zdobí, tento prístup je ExiPad Solutions.

Služby na vysokej úrovni

  • Interaktívny a kreatívny dizajn
  • Funkčné riešenia na mieru
  • Moderné technológie
  • Monitoring všetkých projektov
  • Individuálny prístup
  • NON-Stop podpora 24/7
  • Optimalizácie a Marketing
  • Zaškolenie s prácou v systéme

Špecializácia

Vytvárame web stránky na mieru a pri každej jednej sa snažím odlišnú črtu, niečo osobitné a zároveň jedinečné.

Tvorba internetových stránok a e-shopov - WordPress
Grafické práce na mieru & Corporate Identity
SEO a Marketing - SeoWorld.sk
Aplikácie - Android a iOS

FOUNDERS

MICHAL BOOR

Sales manager

Je otec a výkonný riaditeľ agentúry v jednom. Jeho myslenie je špecifické v tom, že vníma väčšiu potrebu moderných technológii v digitálnom svete. Ako hovorí on sám „Vieme vytvárať jedinečné riešenia, ktoré pomáhajú klientom obchodne rásť.

Michal Jakabovič

Programátor & Grafik

Je veľmi talentovaný a mladý programátor. Pre projekty dokáže prísť s unikátnym nápadom, ktorý nemá problém hneď zrealizovať. Svojim chápaním digitálu je o krok vpred pred inými a táto jeho výhoda je pre našu agentúru veľmi cenná.

CORE TEAM

Alžbeta Majtánová
office manager

Milan Ferulík
programátor & grafik

Jozef Šuda
programátor & grafik

Viera Sadloňová
copywriter & SEO

Postup realizácie

Grafické spracovanie

Na začiatok našej spolupráce si vypracujeme spoločný brief, na ktorý náš tím nadviaže s grafickým spracovaním, prípravou kompletnej funkcionality navrhnutého riešenia a posunie ideu do vizuálnej podoby.

Programovanie a Nastavenia

Ako druhý krok realizácie projektu prichádza programovanie, ktoré je čisto v našej réžii. Máme veľmi skúsených programátorov v tíme, preto náš programátorsky výstup prichádza veľmi rýchlo. Po programovaní nastavujeme všetky dôležité časti web stránky podľa požiadaviek klienta.

SEO a Marketing

Naša filozofia práce sa nezakladá na štýle: odovzdám projekt a koniec. Snažíme sa s projektom pracovať ďalej a pomáhať klientovi rozvíjať spoločné riešenie. Ponúkame efektívne SEO, komplexný Content Marketing a zaujímavé nápady pre kampane, ktoré posunú pôvodný výstup o level vyššie.